Drobečková navigace

Úvod > Sponzoring > Poděkování

Poděkování

Je těžké si na všechny vzpomenout a hlavně na někoho nezapomenout.

Byla první vlna pandemie a první lockdown, červen, vedro. Najednou před oddělením zastavilo auto a paní nám přinesla spoustu doma ušitých roušek a plnou tašku nanuků. Pracovala v restauraci, která jako všechny tou dobou musela být zavřená. I ve své těžké situaci myslela na druhé. Roušek a štítů se nám během pandemie nakonec sešlo neuvěřitelné množství.

Jiná paní po těžkém proběhu COVID přivezla nové hračky. Další maminka vyrobila krásného anděla z keramiky a pro celý personál hrníčky se jménem. Jiná maminika pak zase neskutečně krásné a dobré perníčky. Mnoho firem nám poskytlo peníze, nebo své výrobky - čaje, ponožky, dokonce několik krabic sklářských výrobků. Dostali jsme darem opravdovou míchačku! Po vyhlášení sbírky na plyšáky se jich sešlo doslova několik kubíků.

Na co je třeba míchačka a hlavně kdo byli našimi dárci, se dozvíte na našem FB. Nestíháme ale psát o všech, protože větších i menších darů je mnoho a FB i tyto webovky tvoříme ve volném čase. Musíte nám ale věřit, že i sebemenší dar nás velmi potěší. Naší každodenní prací je totiž myslet a vciťovat se do pacientů i jejich rodin a je příjmené vidět, že někdo myslí i na nás.

Dva sponzory bych zde přece jen uvedl. Prvním je firma Antee, která nám zdarma vytvořila tento web (obsah děláme sami). A pak zejména Stanislav Duben, který u nás pořádá skvělá fotbalová odpoledne (Graasroots). A zcela ze své iniciativy vytvořil nadační fond "Fotbal pomáhá" . Nejprve pro naše oddělení, ale nyní i pro jiné dětské psychiatrie a dětská oddělení. Díky fondu jsme mohli pořídit mnoho vybavení, které pobyt u nás dělá příjemnejším. Díky moc Stando.

 

 Tomáš Havelka